Տոնդ շնորհավոր, Հայո՛ց բանակ
Ուրախ ենք տեղեկացնել, որ հունվարի 28-ին՝ Հայոց բանակի օրվա առթիվ, Սմարթ հեռուստատեսության (բացառությամբ Wink մեդիա հարթակի) ֆիլմադարանից գնված ֆիլմերի և սերիալների համար գումար չի գանձվի՝ անկախ գնումների քանակից։
Առաջարկը գործում է առանձին ֆիլմ գնելու դեպքում՝ անկախ սակագնային փաթեթից:
Առաջարկից կարող են օգտվել ֆիզիկական և իրավաբանական բոլոր անձինք, բացառությամբ այն բաժանորդները, ում մոտ ակտիվ է «5,10,20 կամ 100 դիտում» ֆիլմերի փաթեթներից մեկը: Նշված փաթեթներից մեկի ակտիվ լինելու դեպքում հունվարի 28-ին ձեռքբերված ֆիլմերի և սերիալների քանակի չափով կշարունակեն նվազել փաթեթում ներառված դիտումները:

Рады сообщить Вам, что по случаю дня Армянской Армии 28 января все фильмы и сериалы из Фильмотеки Смарт ТВ (за исключением медиа-платформы Wink) будут доступны без взимания платы, независимо от количества покупок.
Предложение доступно для всех физических и юридических лиц, кроме тех абонентов, у которых есть один из пакетов «5,10,20 или 100 просмотров». Если один из этих пакетов активен, количество фильмов, купленных 28 января, будет продолжать уменьшаться за счет количества купленных фильмов и сериалов.